dantu balinimas vilniuje

 

DANTŲ BALINIMAS VILNIUJE

Dantų balinimas – tai procesas, kurio metu dantys, veikiami tam tikromis balinamosiomis medžiagomis , keičia spalvą į šviesesnę nei prieš tai buvusi dantų spalva. Medžiagos, dažniausiai naudojamos dantų balinimo procedūrų metu – karbamido peroksidas arba vandenilio peroksidas. Šie preparatai yra saugūs, veiksmingi, ilgalaikiai ir svarbiausia, nekenkia dantų emaliui.

Balinimo procedūrų rūšys:

  • Balinimas namuose. Šio balinimo metu pacientui individualiai pagaminamos balinimo kapos. Į jas tepamas specialus balinamos medžiagos gelis, pacientas jas užsideda ant dantų ir nešioja 2-3 val. per dieną. Toks dantų balinimas dažniausiai užtrunka apie 2 sav. Rezultatai matomi jau po pirmos savaitės!
  • Balinimas klinikoje. Dantenos ir burnos gleivinė izoliuojamos specialia apsauga, dantų paviršiai dengiami stipriai veikiančia balinimo medžiaga ir aktyvinami helio lempa. Procedūra užtrunka apie 1,5 val. Dantys pašviesėja nuo 3 iki 8 tonų!
  • Endodontiškai gydytų ( negyvų ) dantų balinimas. Tai vidinis pavienių dantų balinimas po šaknų kanalų gydymo. Į suformuotą danties ertmę dedama speciali balinamoji medžiaga, kuri veikia iš vidaus. Medžiaga laikoma tiek, kol pasiekiama norimų rezultatų. Priklausomai nuo danties spalvos, procedūrą gali tekti pakartoti keletą kartų.

Visas aukščiau išvardintas balinimo procedūras rekomenduojama taikyti tik atlikus profesionalią burnos higieną.