KUO NAUDINGAS DANTŲ BALINIMAS?

Dantų balinimas – tai procesas, kurio metu dantys, veikiami tam tikrų balinamųjų medžiagų, keičia spalvą į šviesesnę nei prieš tai buvusi dantų spalva. Medžiagos, dažniausiai naudojamos dantų balinimo procedūrų metu – karbamido peroksidas arba vandenilio peroksidas. Šie preparatai yra saugūs, veiksmingi, ilgalaikiai ir svarbiausia, nekenkia dantų emaliui.

DANTŲ BALINIMO RŪŠYS IR PROCEDŪRA

Sukurta nemažai skirtingų dantų balinimo procedūrų. Odontologijos klinika Oradenta atliekamas patikimas ir efektyvus dantų balinimas. Mūsų siūlomos dantų balinimo procedūrų rūšys:

  • Dantų balinimas namuose. Šio balinimo metu pacientui individualiai pagaminamos balinimo kapos. Į jas tepamas specialus balinamos medžiagos gelis, pacientas jas užsideda ant dantų ir nešioja 2-3 val. per dieną. Toks dantų balinimas dažniausiai užtrunka apie 2 sav. Rezultatai matomi jau po pirmos savaitės!

  • Dantų balinimas klinikoje. Dantenos ir burnos gleivinė izoliuojamos specialia apsauga, dantų paviršiai dengiami stipriai veikiančia balinimo medžiaga ir aktyvinami helio lempa. Procedūra užtrunka apie 1,5 val. Dantys pašviesėja nuo 3 iki 8 tonų!

  • Endodontiškai gydytų ( negyvų ) dantų balinimas. Tai vidinis pavienių dantų balinimas po šaknų kanalų gydymo. Į suformuotą danties ertmę dedama speciali balinamoji medžiaga, kuri veikia iš vidaus. Medžiaga laikoma tiek, kol pasiekiama norimų rezultatų. Priklausomai nuo danties spalvos, procedūrą gali tekti pakartoti keletą kartų.

  • Dantų balinimo sistema – Philips ZOOM. Ši sistema ypatinga tuo, kad balina dentiną ir emalį, bet nepakeičia danties struktūros. Dantys gali išbalti net iki 8 atspalvių! Philips ZOOM balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo mikrodefektus, emalis tampa švelnesnis ir blizgesnis, taip pat sumažėja dantų jautrumas, o esant pradinei karieso stadijai – procesas stabilizuojasi ir gali net pranykti. Be to, balinant dantis ZOOM sistema nepažeidžiami kietieji danties audiniai. Naudojant ZOOM lempą dantys nekaista, todėl tai visai nepavojinga ir nerviniam danties audiniui – pulpai. Po balinimo 99 % žmonių nepatiria dantų jautrumo. Dantis balinant pas odontologijos specialistą visi procedūros etapai atliekami saugiai, profesionaliai ir rezultatas matomas jau po valandos! Philips ZOOM balinimo gelio sudėtyje yra 6 proc. vandenilio peroksido, todėl produktas atitinka naujausią Europos Sąjungos direktyvą (2012 m.). Be to, naudojant ZOOM WhiteSpeed LED lempą, dantys tampa iki 50 proc. baltesni nei balinant su kito tipo balinimo lempomis.

 

Svarbu žinoti, kad visas aukščiau išvardintas balinimo procedūras rekomenduojama taikyti tik atlikus profesionalią burnos higieną. Apie odontologijos klinikoje Oradenta atliekamą burnos higienos procedūrą galite pasiskaityti, paspaudę nuorodą: https://oradenta.lt/burnos-higiena-vilniuje/.

  DARBO LAIKAS

Pr. - Pn. 8:00 - 19:00
Št. Nedirbame
Sk. Nedirbame

  ORADENTA VIETA

Registruotis vizitui

Mūsų klinikoje atliekamos visos dantų gydymo paslaugos, taip pat implantuojame ir protezuojame.

REGISTRUOTIS