KAS YRA ESTETINIS PLOMBAVIMAS?

Estetinis plombavimas yra paprastesnė ir pigesnė alternatyva nei dantų protezavimas, kuris yra ir brangesnis, ir dažnai susijęs su sveikų dantų audinių praradimu. Šios procedūros metu dantys yra dengiami specialiomis plombinėmis medžiagomis, individualiai pritaikant pagal dantų spalvą, išlaikant natūralią dantų anatomiją, spalvą ir kitus veiksnius. Priklausomai nuo situacijos sudėtingumo, vieno danties plombavimas gali užtrukti nuo 30 min iki 2 val. Tad yra galimybė pakankamai greitai pasiekti norimą rezultatą.

ESTETINIO PLOMBAVIMO PROCEDŪRA

Estetinis plombavimas yra sukurtas tiems atvejams, kai dar yra galimybė gražiai, nepašalinant danties, ne tik atkurti pažeistus danties audinius, bet atstatyti danties formą, spalvą bei funkciją. Atvykus į odontologijos kliniką Oradenta, pirmiausia Jums bus nustatytas visų dantų estetinio plombavimo tikslingumas. Estetinis plombavimas rekomenduojamas, kai:

  • Dantys stipriai nuskilę ar įtrūkę.

  • Dantys pakeitę savo spalvą.

  • Norima uždaryti matomą tarpą tarp dantų.

  • Siekiama vizualiai pakreipti pasisukusį dantį.

  • Dantys stipriai nusdėvėję.

Estetinis plombavimas yra paprastesnė ir pigesnė alternatyva nei dantų protezavimas, kuris yra ir brangesnis, ir dažnai susijęs su sveikų dantų audinių praradimu. Šios procedūros metu dantys yra dengiami specialiomis plombinėmis medžiagomis individualiai pritaikant pagal dantų spalvą. Priklausomai nuo situacijos sudėtingumo, vieno danties plombavimas gali užtrukti nuo 30 min iki 2 val.

Nustačius estetinio gydymo planą, siekiant maksimalaus rezultato pacientui rekomenduojama:

  • Prieš estetinį plombavimą atlikti profesionalią burnos higieną.

  • Po plombavimo nevartoti dažančių maisto produktų bei gėrimų.

  • Dantis valyti tik minkštu šepetėliu ir mažo abrazyvumo dantų pasta.

  • 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną.

  • Bent kartą į metus apsilankyti pas odontologą kontrolei ar plombų poliravimui bei atnaujinimui.

 

Praktika rodo, kad kokybiškai atliktas estetinis plombavimas suteikia pacientams daugiau pasitikėjimo savimi ir daug dažniau pradedama šypsotis. O laimingi ir besišypsantys pacientai – didžiausias pasiekimas kiekvienam gydytojui-odontologui, taip pat ir mūsų odontologijos klinikos Oradenta komandai.

Galite nesijaudinti dėl finansinių įsipareigojimų atliekant estetinį plombavimą, nes mes taikome lanksčią kainų ir nuolaidų sistemą. Daugiau informacijos rasite čia.

  DARBO LAIKAS

Pr. - Pn. 8:00 - 19:00
Št. Nedirbame
Sk. Nedirbame

  ORADENTA VIETA

Registruotis vizitui

Mūsų klinikoje atliekamos visos dantų gydymo paslaugos, taip pat implantuojame ir protezuojame.

REGISTRUOTIS